سبوس جو

انواع سبوس جو خوراک دام درجه یک

انواع سبوس جو خوراک دام درجه یک در کنار سبوس گندم و برنج می تواند به عنوان منبعی جهت تامین بخشی از نیاز های غذایی دام مورد استفاده قرار گیرد.

انواع سبوس جو بعنوان نوع دیگری از سبوس می تواند در کنار سبوس گندم به جیره غذایی دام بصورت مستقیم افزوده شود و یا به مصرف کارخانه های تولید دان و خوراک آماده برسد.

از آنجایی که سبوس جو به نسبت سبوس گندم از قیمت کمتری برخوردار است می تواند جایگزین بخشی از سبوس گندم شود تا ضمن ایجاد تنوع در جیره هزینه نهایی تامین خوراک را کاهش دهد.

همانطور که می دانید هزینه های ناشی از خرید خوراک برای دامداری ها و مرغداری ها بیش از 70% هزینه های این مجتمع های اقتصادی را دربر می گیرد و این امر سبب شده تا انتخاب جایگزین های ارزان برای خوراک دام با استقبال بالایی روبرو شود.

ویژگی های انواع سبوس جو

  1. تامین کننده ویتامین های گروهB
  2. ساختاری مشابه سبوس گندم و تاثیر گذار در سلامت دام
  3. قیمت پایین تر از سبوس گندم

نحوه خرید سبوس جو از بازرگانی کهن

برای خرید این محصول و سایر محصولات ارزان خوراک دام و همچنین نهاده های مهم نظیر جو و ذرت می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

بازرگانی کهن مفتخر است که در چندین سال گذشته توانسته است بهترین محصولات خوراک دام را با قیمت مناسب در سراسر کشور عرضه نماید و این مهم سبب رضایت مشتریان این مرکز شده است.

همکاری با شما باعث افتخار ماست.